Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

inteligentne domy, inteligentny dom, sterowanie oświetleniem
 • tanie zestawy do monitoringu https://zestawydomonitoringu.pl/ större penis sport-mix http://anabolasteroideronline

 • Automatyka domowa

  Dzięki nowej metod można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową lub oraz innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który kieruje się całym domem, zapewne żyć razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę daleko dzieli się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a następnie szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest wyjątkowym błędem!

  Jak przedstawia się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest opłacalne dla środowiska naturalnego nie ale ze względu na sprzyjanie energooszczędności, lecz oraz ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a również z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, otwartych na zbycie czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na drogę, nawet kiedy jesteś gra domem.

  Inteligentny dom

  Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest zastosowanie możliwości tej automatyki przy zastosowaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W niniejszy droga w każdej chwili można obejrzeć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dom jest wygodny. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

  „Inteligencja” polega przeważnie na ostatnim, że jedne procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dobrym wietrze, symulacja naszej obecności w bloku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można również ograniczniki mocy także pozostałe urządzenia i akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, bronienie się rzeczywistością. Kiedy nie jest nas w budynku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktoś istnieje w pomieszczeniu.

  I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na ostatnie, jak szczęśliwy jest bliski pies (w obu przypadkach to spacery powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), to warto mieć kilku rzeczach, które wykonają swój nowy dom miejscem znacznie bardziej przyjaznym dla czworonoga. Stąd te warto poświęcić swój wolny termin na przemyślanie rozplanowanie wszystkich obiektów w wpływie budynku oraz mocne zdefiniowanie znaczeń dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i uzyskać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie dalej chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i inteligentny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

  Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i pracować system razem ze Można zbudować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje już ponad wieloma innymi urządzeniami, które będzie silna szybko dołączyć do budowy, gdy zostaną się dostępne.

  Sterowanie oświetleniem

  Logiki sterujące narzędziami w zadanym czasie lub w sukcesu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w zieleńcu bądź zawarcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

  Kamera obecna istnieje tyle ciekawa, że że skutkować niezależnie od tego lub stanowimy w polskim domu wspomniany system SmartHome lub więcej nie. Rozwój technologiczny przydałby się do stworzenia takich systemów inteligentnego domu, które pozwalają szybki montaż, i przy tymże są niedrogą i prosta metodą potwierdzania tego, co już dzieje się w lokalu. Dzięki temuż dużo urządzeń więcej będzie mogło być badany zdalnie bądź zarządzany przez AI. Technologia smart home nie musi zmniejszać się jednak ale do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to podejście może dostać ogromną popularność, jest przestrzeń biurowa.

  Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, może w przeciągu 10 lat zostaną się one standardem, na podobnej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to naprawdę kuszące perspektywy, należy dzielić się z dobrymi problemami, jakie potrafią nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie daje się z budowy czujników temperatury (które jeszcze sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budowie przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

  Zdalne sterowanie oświetleniem

  Co daleko wszystkie kamery zainstalowane w zakładu mają nadzieja również podglądu online, dzięki czemu możemy sprawdzić, co dzieje się w własnym domu chociażby w okresie naszej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a ponadto zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak również zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w biurowca oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane części nie przeszkadzają w prowadzeniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

  Kwestią, która dociera na zaletę takich podejść, istnieje ponad to, że systemy inteligentnych domów pozwolą na poczynienie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację budynku i zapisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wnętrze zamku w tak rozwiniętą technikę to poważny temat, przecież to zaledwie marzenie a każda dziedzinę może istnieć się zautomatyzowana. Dzięki niemu umiesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

  Automatyka domowa

  Dzięki ich rozwiązaniom znacznie prostym kosztem możemy cieszyć się komfortem jaki podsuwa nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przekształceniu go w sposób „D2000i” Stoimy się użytkownikami w sumy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje też sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale musi to podłączenia dodatkowych elementów a co za tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego inteligentny-dom-wroclaw.pl domu bardzo w twórz ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

  Niezależnie z tego, jaki styl rozwoju przyjmie w przyszłości technologia smart home, już teraz okresowi ona kuszącą propozycję dla osób ciążących nie tylko poprawić swój komfort życia, ale te tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

  Też jak kilkanaście lat temuż wielu spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne właśnie są energooszczędne, tak już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również zagranicznym), które reaguje na obecność lub lukę w wnętrzach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To więcej sterowanie ogrzewaniem w wszystkim z mieszkań w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a też sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia zbierają się ze sobą drogą bezprzewodową, więc nie wymagają okablowania, i co wewnątrz tym chodzi, ich instalacja nie jest przykra dla klientów domu.

  Centrala pogodowa

  Dla dużo osób jedną z najistotniejszych zalet, jakie daje instalacja w pałacu tego typie systemu będzie ostatnie, że przy użyciu jednego niewielkiego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować wszystkimi systemami zainstalowanymi w domu. Inteligentne być mogą się też najbardziej podstawowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a oraz inne, mniej znane elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod indywidualne potrzeby. Natomiast ten tenże czujnik (też po przeprowadzeniu odpowiednich ustawień), widać nie tylko włączyć światło, ale same uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie spotykającej się w otoczeniu wejścia celi i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

  Zakładam, że czytałeś ważną faza tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z reklamami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie oddawajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej świecą się lampy wokół naszego domu, tym występuje się bardziej silny na tworzenie złodziei, czy wandali. Niestety, dana tym, że inteligentne oświetlenie może być ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dotąd nie przebiła się do codziennej świadomości.

  Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

  Warto również przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które zaczynane są przez popularne firmy na zbycie mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu oraz na podzielenie inwestycji na czasy. Pojęciem tym określa się takie zintegrowanie instalacji domowych, by ważna było poruszać nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota albo też komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stawało się robienie i wzmacnianie systemu, a to pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

  Dlatego również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy cieszyć się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że klient, który chwali się samochodem, domem, kasą, jest przystojny, dobrze przygotowany, jest zwolnienia z starych krajów stanowi problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie natomiast we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial zasada stanowi jakaś- zdradzil zone, ruch w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze swoim domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci zaś nie walczyc malzenstwo.

  Inteligentny apartament w oparciu o dania własnej spółki Ampio

  Chciałbym zbudować w nim kilka # inteligentnydom Co zasada w grupy jest on już wykończony, więc nie mam szansie jakiejś sporej ingerencji w instalacje, ale zakładam że co kilka uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże kiedy odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

  System Tahoma idzie na prowadzenie ponad 100 nowych towarów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale dodatkowo możemy sprawdzić, czy stało ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jak najbardziej prawdopodobna jest integracja oświetlenia domu z różnymi instalacjami; w pracy nazywa to, że np. uruchomienie danej części może kojarzyć się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

  Jeszcze bardzo osób określa się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, które są ze sobą zintegrowane i zapewniają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z nowoczesności i oddać swój wolny czas, aby móc samemu zrobić taki inteligentny dom Co ważne, takim podejściu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem przenosi się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od wybranego rozwiązania może wykonać samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

  Inteligentny dom Wrocław

  ul. Sosnowa 63

  55-040 Bielany Wrocławskie

  tel. 721 494 678

  Komentarze: 100


  • noavatar.png
   Klaudyna | 2018-09-10

   Kasiu!Jaka jest opinia na temat wafli ryżowych traktowanych – nie jako zastępnik chleba, bo tego sobie nie wyobrażam (musiałabym zjeść chyba całą paczkę, żeby się nasycić), ale jako przekąska na drugie śniadanie czy tez podwieczorek np. z masłem orzechowym i owocami? podczas ich wypieku wytwarza się akrylamid?Mam ogromny dylemat czy sobie na nie pozwalać czy je wyeliminować. Mam oczywiście na myśli wafle bez zbędnych dodatków, czyli składające się wyłącznie z brązowego ryżu, soli i zdrowych ziaren.Bardzo liczę na odpowiedź i z góry dziekuję!

  • noavatar.png
   Patryk | 2018-09-10

   Swietny post. Dziekuje.

  • noavatar.png
   Krzesława | 2018-09-10

   Pani a czy książka jest dostępna online na stronie ja widziałam książkę i kupię ją! mnie przepisami kulinarnymi. A d ilu lat jest „Zimowy by ????

  • noavatar.png
   Paulin | 2018-09-11

   Cudowna sportowa aplikacja, dieta, w sumie , raczej program zywieniowy, o przepisach czy to w ksiazkach czy n’a blogu nie wspomne. Polecam wszystkim niedowiarkom, bo tez kiedys nim bylam. I lapy w gore, ze sie nie myle. 🤸‍♀️😘🙋‍♀️🥇🏋️‍♀️

  • noavatar.png
   Blanka | 2018-09-11

   Zawsze możesz sobie zrobić wcześniej i zjeść po treningu

  • noavatar.png
   Dominika | 2018-09-11

   Ja bardzo często kuuje mango, ponieważ to jest jeden z dziesięciu moich ulubionych owoców

  • noavatar.png
   Smyslawa | 2018-09-11

   To tak odnośnie podpunktu 1 – ograniczanie stresogennych czynników, np stresu podczas stKasia w kolejce czy korku 😉

  • noavatar.png
   Magdalena | 2018-09-11

   Cudowna sportowa aplikacja, dieta, w sumie , raczej program zywieniowy, o przepisach czy to w ksiazkach czy n’a blogu nie wspomne. Polecam wszystkim niedowiarkom, bo tez kiedys nim bylam. I lapy w gore, ze sie nie myle. 🤸‍♀️😘🙋‍♀️🥇🏋️‍♀️

  • noavatar.png
   Ildefons | 2018-09-11

   Kasiu, moja córka ma 6 lat i często ma objawy nietolerancji. Lekarze ciągle odsyłają i ciągle mówią że wszystko jest dobrze. Kazali zmienić na mleko bez laktozy ale to nic nie dało. Mamy wiek i lekarze wciąż to robią zamiast wysyłać na badKasia. W takim przypadku jakie badanie warto zrobić u dzieci? się odezwą inne mamy? już nie daję jej mleka, bo miała brzuch jak balon ;-(. Bardzo się cieszę, że znajduję tutaj ciekawe artykuły.

  • noavatar.png
   Honoryna | 2018-09-11

   A co sądzi o piciu soku każdego ranka?

  • noavatar.png
   Lucjan | 2018-09-11

   Już pisałam

  • noavatar.png
   Darek | 2018-09-11

   Są takie mieszanki już gotowe w sklepach.

  • noavatar.png
   Jarosława | 2018-09-11

   Kasiu a co myślisz o herbacie z kopru włoskiego?

  • noavatar.png
   Rajmunda | 2018-09-11

   Mega 💪💪💪💪 jesteś cudowna!!! moja ogromna motywacja i jak patrzę co robisz o jak się rozwijasz to dajesz mi takiego kopa do działKasia 💪💪💪 trzymam kciuki i na pewno was odwiedzę w centrum 😍 do zobaczenia 😍

  • noavatar.png
   Lubomira | 2018-09-11

   Gluten nie jest cukrem. Ryż biały beri-beri nie powoduje, wywowuje ją niedobór tiaminy, a on sam jest rzadko spotykany, nikt normalny nie żywi się wyłącznie białym ryżem, żywiąc się racjKasiunie (niewykluczając spożycia żadnej z grup produktów spożywczych) niedobór nie występuje.

  • noavatar.png
   Bohusz | 2018-09-11

   Kasiu, jakiej marki jest ten piękny sweter?

  • noavatar.png
   Seweryn | 2018-09-11

   Kochana śledzę bloga od niedawna. W nosie mam niepochlebne komentarze na temat i hasła typu gdyby nie to… kreatywną osobą która ruszyła swoje 4 litery dawno temu, motywujesz innych i wspierasz, a do tego robisz to z uśmiechem na ustach. Dla mnie jesteś życiową wariatką, która kieruje się zasadą – kimkolwiek jesteś, życzę dobrze. Dzięki za ten tekst bo pomimo tego że kanapowcem nie jestem i ćwiczę 3 razy w tygodniu to dobre słowo przyda się i każdemu buziaki!

  • noavatar.png
   Atanazja | 2018-09-11

   Upiekłam z mąką ryżową i owocami miechunki, pyszny ! <3

  • noavatar.png
   Izydor | 2018-09-16

   A jaką marchewkę dawałaś? surową czy ugotowaną?

  • noavatar.png
   Marcin | 2018-09-16

   Witam słyszała o ashwagandhzie,to podobno bardzo zdrowe zioło,a wiem że poleca używanie w kuchni takich produktów.Chętnie bym się czegoś o nim dowiedziała.Pozdrawiam.

  • noavatar.png
   Kryspin | 2018-09-16

   Bardzo pięknie to wygląda we. Ale ja chciałbym popisać trochę o meczu. Bardzo szkoda mi było pani męża jak był faulowany przez zawodników. Naliczyłem, że około pięciu razy. Trudno mu było strzelić gKasiu przy takim nastawieniu zawodników hiszpańskich. Ale jeden z celów został osiągnięty. Bayern jest w czwórce najlepszych drużyn europejskiego kontynentu. Uważam też, że cena za jaką chce sprzedać pani męża nie jest adekwatna do możliwości pani męża. Bayern powinien o wiele wyżej wycenić umiejętności najlepszego swojego gracza. Bo sto milionów euro. To moim zdaniem trochę za mało. Zaznaczam kosztował 1 miliony euro. A przeszedł z klubu lepszego do słabszego. Pani mąż powinien być wyceniony na choćby 1 milionów euro. Takie jest moje skromne zdanie na ten temat. Pozdrawiam.

  • noavatar.png
   Ludomira | 2018-09-17

   Będę dziś gotować <3Ciekawe, czy mężczyzna oporny na próbowanie nowości skosztuje troszkę

  • noavatar.png
   Miłosz | 2018-09-17

   Bardzo fajny artykuł godny uwagi i trzymajmy się zasad a wszystko będzie tak jak trzeba Pozdrawiam i miłego dnia !:)

  • noavatar.png
   Ciechomir | 2018-09-17

   Bardzo dobra sałatka! proszę o więcej przepisów A co do kupna komosy ryżowej, ja ją znalazłam w hipermarkecie na stoisku ze zdrową żywnością Pozdrawiam

  • noavatar.png
   Nadar | 2018-09-17

   A czym można zastąpić kurki w tym przepisie?

  • noavatar.png
   Gostmił | 2018-09-17

   Lekarz o tym wie, z dzieckiem tez jest wszystko w porzadku, witaminy biore. Ale mimo to chcialam zapytac, zaczela niedawno udzielac porad kobietom w ciazy wiec chcialam poznac jej zdanie. Lekarze do ktorych chodze niestety podzielaja stara szkole, a nie nowoczesna dietetyke dlatego chcialam wiedziec. Moze tez wie skad sie to bierze? tyle wiedzy, a lekarze, zwlaszcza starsi, nie sa swiadomi wielu rzeczy.

  • noavatar.png
   Nastazja | 2018-09-17

   O matko! słownik morza a nie morza?

  • noavatar.png
   toska | 2018-09-17

   Czy to ciasto jest mokre w srodku?

  • noavatar.png
   Łucja | 2018-09-17

   Ja robię sama,po prostu miksuję kaszę jaglaną i gotowe.

  • noavatar.png
   Leontyn | 2018-09-17

   A ja jestem kanapowym-sportowcem. Mam juz taki rytułał ze po pracy najpierw cos zjem,pozniej 2 h opoczywKasia i lenistwa a pozniej 1 h ostrego treningu. Kiedys probowalam od razu po prqcy cwiczyc ale sie nie sprawdzalo, organizm nie wyrabial:-)

  • noavatar.png
   Hanna | 2018-09-17

   Dzien dobry!Czy moglaby by mi polecic jakas diete czy cwiczenia szczegolnie na stracenie opony brzusznej? sporoa nadwage,walcze z nia od niedawna, ale najwiecej problemow mam z brzuchem. Chyba mam tzw otylosc brzuszna zle sie z tym czuje. Bardzo prosze o rade.Z gory dziekuje!Magdalena

  • noavatar.png
   Ludwina | 2018-09-17

   W jaki sposób stan tarczycy wpływa na ilość spożywanych węglowodanów?

  • noavatar.png
   Stanislawa | 2018-09-17

   Kasiu, jakie masz zdanie na temat pigułek antykoncepcyjnych? one też hamują lub spowalniają redukcję masy ciała? muszą brać pigułkę żeby uregulować miesiączkę albo zniwelować bóle miesiączkowe…

  • noavatar.png
   tezeusz | 2018-09-17

   Kasia kiedyś pisała ze nie jadła mięsa przez jakiś tam czas ale później do niego wróciła. I na blogu jest trochę przepisów mięsnych..

  • noavatar.png
   Nieprasz | 2018-09-17

   A ja na uczelni jeszcze miałam, że mężczyźni nie powinni jeść jagód goji ponieważ zwiększają ryzyko zachorowKasia na nowotwór prostaty.

  • noavatar.png
   zachary | 2018-09-17

   Mniam? *♡*I bardzo fajnie, że podajesz wymiary foremki ?Kasiu, a czy mąka kokosowa zamiast kukurydzianej może być?Ach i chyba czekam na jakiś przepis na kokosowe gofry?♡Mama mamę pozdrawia:)

  • noavatar.png
   Noemi | 2018-09-17

   Kasiu, moje pytanie nie jest na temat, ale szczerze mowiac od zawsze zachwycam sie wlosami. Sa piekne! moglabys zdradzic recepte na tak piekne wlosy, jak je pielegnujesz itp? dziekuje!

  • noavatar.png
   Bolesław | 2018-09-17

   Mimo, że zawsze skaczę z radości na widok (i smak) pierwszych truskawek, malin, rabarbaru itd. to jednak najwięcej szczęścia dają mi owoce i warzywa właśnie z pory jesiennej, więc teraz jestem w siódmym niebie i już układam w głowie co dobrego i będę mogła sobie przygotowywać!

  • noavatar.png
   waclaw | 2018-09-18

   Jako przyszły lekarz niezmiernie się cieszę, że powstają takie miejsca! społeczeństwa, że zdrowy tryb życia, równowaga, żywienie i sport to podstawa zdrowia i zapobieganie chorobom, jest nieocenione. Dusza i ciało zawsze idą razem w parze. Dziękuję 🙏 😊

  • noavatar.png
   Magda | 2018-09-18

   Zielone szparagi nie muszą być obierane wystarczy odciąć końcówkę. Pozdrawiam i smacznego!:)

  • noavatar.png
   Jacek | 2018-09-18

   Uwielbiam wpisy ma bloga 😘 merytoryczne i cenne źródło wiedzy!

  • noavatar.png
   Lechosław | 2018-09-18

   Przepis identyczny jak na czy mi się wydaje?

  • noavatar.png
   Sabin | 2018-09-18

   Co można użyć zamiast jajek, gdyz moje dziecko ma alergie?

  • noavatar.png
   wojciech | 2018-09-18

   Ja kupiłam ale nie mogę jej na żadnym urządzeniu normalnie odtworzyć. Udało się jedynie przez jakiś dziwną aplikację ale wtedy zawsze muszę od początku odtwarzać. Nie można przejść np. od razu do środy. Może jakaś wskazówka jak to rozwiązć?

  • noavatar.png
   Konstancjusz | 2018-09-18

   Jakich pomidorów suszonych najlepiej używać? dostępne są te w słoiku w oleju. Jak się domyślam do tego omletu zostały użyte inne?Pozdrawiam!

  • noavatar.png
   zofia | 2018-09-18

   Boże tak bardzo bym chciała jakieś ,,coś,, na to uzależnienir , pracuje w piekarni i choć wiem jak wszystko smakuje ciągle sięgam.

  • noavatar.png
   Nawoja | 2018-09-18

   Pani warto jeść sól himalajską ?

  • noavatar.png
   Aurelian | 2018-09-18

   Witaj. Od dawna śledzę bloga, ale dopiero teraz sama zaczynam wprowadzać zdrowe zmiany w swoim jadłospisie. Twój blog jest dla mnie inspiracją, jednak ciężko mi zmotywować mojego partnera do zdrowego żywienia , a co za tym idzie sama czasami jem to co on, bo nie mam czasu gotować po dwa różne dKasia. Czy masz jakiś pomysł jak przekonać faceta, żebyśmy razem żyli zdrowo? .

  • noavatar.png
   wlodzimir | 2018-09-18

   Upiekłam z mąką ryżową i owocami miechunki, pyszny ! <3

  • noavatar.png
   Magda | 2018-09-18

   Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że już nie pisze postów na blog, ale ktoś inny. Podobnie jest z odpowiedziami na komentarze. A szkoda…

  • noavatar.png
   Gabriela | 2018-09-18

   Dzien dobry!Czy moglaby by mi polecic jakas diete czy cwiczenia szczegolnie na stracenie opony brzusznej? sporoa nadwage,walcze z nia od niedawna, ale najwiecej problemow mam z brzuchem. Chyba mam tzw otylosc brzuszna zle sie z tym czuje. Bardzo prosze o rade.Z gory dziekuje!Magdalena

  • noavatar.png
   Augusta | 2018-09-18

   O odpowiedź już padła w poprzednim komentarzu, dziękuję 😉

  • noavatar.png
   Magda | 2018-09-18

   Przepięknie ? świąt ??☃✨

  • noavatar.png
   Diana | 2018-09-19

   Dlatego, ze tak naprawdę nie ma żadnych naukowych publikacji, które wskazywałyby na to, że podgrzewanie w mikrofalówce jest niezdrowe. Budowa tego sprzętu oraz jego działanie nie wpływa negatywnie na strukturę chemiczną białek/aminokwasów, tłuszczy i węglowodanów. Nie wysysa z nich witamin ani innych wartości odżywczych.

  • noavatar.png
   Przemek | 2018-09-19

   Kasiu a co powiesz o mące orkiszowej? że zawiera gluten, ale chyba jest zdrowsza od pszennej i ma mnie glutenu? raczej nie …

  • noavatar.png
   Symeon | 2018-09-19

   Kasiu płyta jest genialna zresztą taka jak ty ? ćwiczenia są bardzo dobrze dopasowane bardzo ciekawe . Jesteś tam taka miła szczera piękna to zawsze dlatego ???

  • noavatar.png
   Smyslaw | 2018-09-19

   W poście o włosach nie można dodać komentarza. A jaki lakier do włosów albo co zamiast? góry dziękuję za odpowiedź.

  • noavatar.png
   wenancjusz | 2018-09-19

   Myślę, że motywujące jest również używanie języka polskiego bez błędów: dopełniacz (kogo? czego?) słowa „wiórki” to „wiórków”, nie „wiórek”.Chyba, że chodzi o wiewiórki – wtedy nie ma (kogo czego) wieWIÓREK.

  • noavatar.png
   Aurelia | 2018-09-19

   Przepiękne ujęcie jedno z najpiękniejszych najbardziej naturalnych które dotychczas widziałam. Czy to robiła to zdjęcie ?.A co do snu bardzo ważna sprawa. Jak miałam małe dzieci mój mąż pytał się jaki prezent chce na urodziny a ja odpowiedziałam 4 godziny snu w nocy…Teraz dzieci dorosły są mogę spać czasami nie ,bo zbliżająca się menopauza komplikuje sprawy. Pozdrawiam i dziękuje za ten i inne ciekawe artykuły.

  • noavatar.png
   Erast | 2018-09-20

   Witam!Pani mogę poprosić o polecenie dobrej lektury jeśli chodzi o odżywianie wg grupy krwi. Czy jest ktoś kto wg dobrze sobie radzi z artykułami na ten temat. Serdecznie pozdrawiam ????????

  • noavatar.png
   Mikołaj | 2018-09-20

   Kasiu a co sądzisz o kefirze z tybetańskiego grzyba? stosować?

  • noavatar.png
   Bolesława | 2018-09-20

   Wygląda pysznie! będzie trzeba zrobić, dziękuję za przepis

  • noavatar.png
   Dobiemir | 2018-09-20

   Spróbuj na noc zjeść porcję węglowodanów np. ryż z rodzynkami. Zobacz co wydarzy się rano powinno to spowodować wzmożony apetyt:)

  • noavatar.png
   Sewera | 2018-09-20

   Super przepis ? zagości na moim stole choć od dwóch weekendów jest nim.

  • noavatar.png
   Iwona | 2018-09-20

   Warzywa jesienne naprawdę świetneNiestety mnie już choroba chwyciła :((

  • noavatar.png
   Sebastian | 2018-09-20

   Witam pani mleko kokosowe zimnie czy ciepła ??

  • noavatar.png
   Leszek | 2018-09-20

   Jasne mozna na święta zrobić kutie lub sałatke z kaszą jaglaną i granatem oraz sezamem

  • noavatar.png
   Jarema | 2018-09-21

   Mega 💪💪💪💪 jesteś cudowna!!! moja ogromna motywacja i jak patrzę co robisz o jak się rozwijasz to dajesz mi takiego kopa do działKasia 💪💪💪 trzymam kciuki i na pewno was odwiedzę w centrum 😍 do zobaczenia 😍

  • noavatar.png
   Bożymir | 2018-09-21

   Już nie mogę się doczekać! będzie prawdziwa bomba!

  • noavatar.png
   Egon | 2018-09-21

   Mimo, że zawsze skaczę z radości na widok (i smak) pierwszych truskawek, malin, rabarbaru itd. to jednak najwięcej szczęścia dają mi owoce i warzywa właśnie z pory jesiennej, więc teraz jestem w siódmym niebie i już układam w głowie co dobrego i będę mogła sobie przygotowywać!

  • noavatar.png
   Krystyn | 2018-09-21

   Witam:) również proszę o dokładne proporcje:)

  • noavatar.png
   Dobrosław | 2018-09-21

   Nigdy nie słyszałam o schisandrze. Patrząc na zdjęcie myślałam że to jarzębina 😛

  • noavatar.png
   Dobrowoj | 2018-09-21

   Czy mąkę kokosową można zastąpić inną? tak, to jaką?

  • noavatar.png
   Albert | 2018-09-21

   Kasiu, czy badanie „kod metaboliczny” to jest to samo, co badanie na nietolerację w oparciu o (np vitaimmun)?

  • noavatar.png
   Karol | 2018-09-21

   Mus nie zawiera żadnego dodanego cukru.Tam jest 1 %kokos.

  • noavatar.png
   Paloma | 2018-09-21

   Witam mam takie pytanie!Kiedy będzie dostępny mus kokosowy ?🎉Bardzo bym chciała zakupić😊

  • noavatar.png
   Ilona | 2018-09-21

   Witaj bardzo podoba mi się ten pomysł, to po prostu :-). Miłego dnia

  • noavatar.png
   Slawobor | 2018-09-22

   czy przysiady są odpowiednie dla kobiet w ciąży?

  • noavatar.png
   wlodzimierz | 2018-09-22

   może po prostu spróbuj i się sama/sam przekonaj. Przepis jest taki jaki jest…………… dzizas krajst….. to że ktoś publikuje jakiś przepis nie oznacza że wypróbowuje wszystkie wariacje na ten temat…. poza tym białka robią puszystość ciasta więc jak je wyeliminujesz to musisz się spodziewać minimum gniota … ale co kto lubi lub może będzie ok. Spróbuj i daj nam znać…….

  • noavatar.png
   Maria | 2018-09-23

   Witaj 😉 tu pozmieniałaś 😉 jesienne są naprawde świetne, ale ja jesieni i tak nie lubię za tą okropną pogode;/ jakiś kolorowy przepis?

  • noavatar.png
   Gaweł | 2018-09-23

   jeszcze proszę o za niecały miesiąc.

  • noavatar.png
   Czesława | 2018-09-23

   Ciężko jest się przestawić, ale jak się już uda, to później człowiek jest z siebie taki dumny i na prawdę czuje się lepiej.

  • noavatar.png
   Florencjusz | 2018-09-23

   Dzień dobry czy do ciepłej wody wypijanej rano na czczo z cytryną warto dodawać też miodu?

  • noavatar.png
   Hortensja | 2018-09-23

   i nadal tak twierdze, nie polecam owców wieczorem.

  • noavatar.png
   Aleksander | 2018-09-24

   Widzę, że jestem taką samą napaloną mKasiaczką „zdrowojedzeniową” jak. Tylko w nadal jest problem z produktami dobrej jakości. Muszę odwiedzić wiele sklepów, aby zaopatrzyć się w ekologiczne jedzenie na cały tydzień, tak więc zaczynam od gdzie można dostać mleko, jogurty, jajka, ser, cytryny, papryka, ziemniaki, gruszki, śliwki, kiwi, cebula, jabłka, marchew – oczywiście wszystko bio, następnie lecę do a tam bio buraki, seler, pietruszka, czosnek, również cebula i marchewka, jajka. Potem wpadam do a tam mam raj, bo od różnego rodzaju orzechów, po koncentraty pomidorowe, sosy do makaronów, pesto, wafle ryżowe i kukurydziane, makarony, ocet jabłkowy, oliwa, musli, chipsy kokosowe, zdrowa żywność bezglutenowa, miody, suszone pomidory i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy. A jeszcze jak starczy mi sił, to zahaczam o gdzie są bio mąki, soki, twaróg, musli itp. A jeszcze jak mi czegoś braknie, to zamawiam z np ukochane nasiona chia. Tam jest wszystko, fachowa obsługa, błyskawiczna wysyłka. Cały mam obcykany, o kosmetykach ekologicznych to już nawet nie wspominam potem przez cały tydzień kombinuję z różnymi przepisami. Jeżeli ktoś jest takim mKasiakiem jak ja to zapraszam na wspólne zakupy, pomogę, doradzę, bardzo dużo czytam na temat zdrowego odżywiKasia, to jest moja pasja.

  • noavatar.png
   Miłobor | 2018-09-24

   Mona wykonac ćwiczenia z soboty samemu, przy pomocy domowych sprzętów – np krzesła:) lub wybrac inny trening z płyty. Powodzenia !:)

  • noavatar.png
   Mściwoj | 2018-09-24

   Uważam, że taki produkt nie ma nic wspólnego z naturalnym pochodzeniem…

  • noavatar.png
   Florian | 2018-09-24

   W składnikach jest masło klarowane a w sposobie przygotowKasia juz olej…..wiec co w koncu?

  • noavatar.png
   Konradyn | 2018-09-24

   Bardzo wyczerpujący, profesjonalny tekst. Jem coraz mniej mięsa i zastanawiam się nad całkowitą rezygnacją z niego, stąd artykuł dla mnie jest bardzo interesujący. Pozdrawiam i dziękuję:)

  • noavatar.png
   Makary | 2018-09-24

   Jaką inną mąką można zastąpić kasztanową? ktoś ma coś do powiedzenia nie związanego z tematyką, to nie ten adres, tu się mówi o konkretach dzięki tej stronce zmieniłam schemat odżywiKasia się z czego jestem bardzo zadowolona,wcześniej myślałam, ze to wygórowane ambicje „innych” osób, a teraz ja należę do tej grupy hehe. Kasiu dużo wiesz mądrych rzeczy na te tematy i będę z nich korzystała . Pozdrawiam ciepło.

  • noavatar.png
   Bądzimir | 2018-09-24

   Mi też się bardzo ciężko lepily, mimo, że moalam masę w lodówce cała noc, strasznie krucha jest ta masa, postanowiłam dodać wiexej mleka i oleju, było dużo lepiej. Nie jestem w stanie powiedzieć ile dodałam, bo dałam „na oko”

  • noavatar.png
   Miron | 2018-09-24

   czesc. nie obchodzi mnie to wszystko – dieta sport… ogladam tylko zdjecia, bo jestes piekna kobieta. pozdrawiam

  • noavatar.png
   Konradyna | 2018-09-24

   W przypadku selenu chodzi o miligramy (mg), czy mikrogramy (ug)?

  • noavatar.png
   Jakub | 2018-09-24

   To prawda, mocy wymiatają! 😉 ja dodałam jeszcze mus kokosowy! nie jest to wersja odchudzająca, ale pyszna! mojemu do pracy, dzięki temu ma moc na wielogodzinne operacje 😉 dzięki :-*

  • noavatar.png
   Luiza | 2018-09-24

   Właśnie uciekam drugi raz na prośbę mojej 8-letniej córki. Wszystkie składniki wg przepisu. Jest rewelacyny. PYCHA!

  • noavatar.png
   Gilbert | 2018-09-25

   Piąteczka! się zgadzam ;DJak by dawali reklamę to czemu nie. 😛 by brał 😛

  • noavatar.png
   Osiegniew | 2018-09-25

   Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że już nie pisze postów na blog, ale ktoś inny. Podobnie jest z odpowiedziami na komentarze. A szkoda…

  • noavatar.png
   Celina | 2018-09-25

   A jakiej wielkości tortownicę użyć?

  • noavatar.png
   Febronia | 2018-09-25

   Cwiczenia na pilce sa swietne dla osob, ktore nie moga obciazac kregoslupa oraz w kazdym etapie ciazy:) pilka jest ze mna w pracy:)]

  • noavatar.png
   zbyszek | 2018-09-25

   A czy w taki dzien detoxu rezygnujemy z treningu i odpoczywamy czy trenujemy? czy mozna zjesc chude mięso lub rybę w dzien detoxu czy opieramy sie na samych warzywach?.